Обери рівень німецької мови для вивчення
ВСІ РІВНІ
A1.1 + A1.2

Ви можете розуміти окремі речення і часто вживані фрази, що стосуються конкретних аспектів повсякденного життя (напр. нескладну інформацію про вашого співрозмовника, його сім'ю, оточення і роботу). Підтримувати бесіду, засновану на обміні найпростішої інформації про повсякденні життєві справи. Розповісти в простих виразах про ваше походження, освіту, і елементарні побутові потреби.
A2.1 + A2.2

Ви можете розуміти основні думки висловлювання на знайому вам тему, пов'язану з роботою, навчанням, дозвіллям і т.д. Вміти вести бесіду з співрозмовником за кордоном. Складати зв'язкові речення на відомі і цікаві для вас теми. Описувати враження, події, мрії, надії, прагнення, викладати погляди, коротко обґрунтовувати свою думку і пояснювати свою точку зору.
В1.1 + В1.2

Ви вже можете розуміти промову носія, коли мова йде про вільний час, роботу, друзях. Ви в змозі впоратися з більшістю ситуацій, які зустрічаються в країнах, де розмовляють німецькою мовою. Спитати про шлях, забронювати готель, замовити кращу страву в ресторані і попросити шефа рецепт. Можете поділитися досвідом і розповісти про події, мрії, надії, описати цілі, а також дати коротке обгрунтування або пояснення планів і думок.
B2.1 + B2.2

Ви розумієте основний зміст складних текстів на абстрактні і конкретні теми, а також хід дискусії, пов'язаної з вашою професійною діяльністю. Спілкуватися без підготовки, тим самим створюючи умови для того, щоб спілкування з носіями відбувалося без суттєвих ускладнень з обох сторін. Ясно висловлювати свою точку зору на актуальні питання, описувати потенційні переваги і недоліки різних варіантів будь-якої діяльності.
C1.1 + C1.2
Ви можете розуміти широкий спектр великих текстів високого художнього рівня і бачити приховані значення. Можете пояснюватися швидко. Гнучко і ефективно використовувати мову в суспільному і професійній діяльності, а також в навчанні або в підготовці за фахом. Структуровано висловити складні теми і при цьому правильно використовувати різні засоби для створення зв'язкового тексту.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Залиште свої дані і ми вам перетелефонуємо через 10 хвилин
Ваше імя
Ваш телефон